ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

O Τράττος στο ντέρμπι στο ''ΠΑΠ'' - Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 7ης  Αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA ημερομηνίας 14/15/16.10.2017.
 
Σάββατο, 14.10.2017 / 18:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος
 
Σάββατο,  14.10.2017 / 20:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού - ΑΕΚ Λάρνακας
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος
          4ος Διαιτητής                          :    Μασιάς Δημήτρης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας
 
Κυριακή, 15.10.2017 / 18:00
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :  Καπιτανής Κώστας
 
Kυριακή, 15.10.2017 / 19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας - ΑΛΚΗ Ορόκλινης
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χαραλάμπους Χαράλαμπος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Μιχαηλίδης Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Νικολάου Γιώργος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβας Μιχάλης
 
Κυριακή, 15.10.2017 / 20:00
ΑΕΛ Λεμεσού - ΠΑΦΟΣ FC
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τσούκκας Αβραάμ
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
Δευτέρα, 16.10.2017 / 19:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
          Στάδιο                                      :    «Da Noi – Αμ/στος / Επιστροφή
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          4ος Διαιτητής                          :    Χρίστου Ν. Χρίστου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.