ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

Τράττος στο Τσίρειο

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 20ης  αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.


 
Σάββατο, 13.01.2018 / 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρου Ευαγόρας
          4ος Διαιτητής                          :    Ψευδιώτης Κώστας
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας
 
Σάββατο, 13.01.2018 / 17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβα Μιχάλης
 
Σάββατο, 13.01.2018 / 19:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΡΗΣ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΑΕΚ ARENA
          Διαιτητής                                 :    Νεοκλέους Νικόλας
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος
          4ος Διαιτητής                          :    Τσούκκας Αβραάμ
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Ιωάννου Μιχάλης
 
 
Κυριακή, 14.01.2018 / 15:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος
          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοδούλου Κυριάκος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος
 
Κυριακή, 14.01.2018 / 17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας
          4ος Διαιτητής                          :    Δημητρίου Βασίλης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης
 
Κυριακή, 14.01.2018 / 18:00
ΠΑΦΟΣ FC- ΑΕΛ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Βίκτωρος Σωτήρης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          4ος Διαιτητής                          :    Αναστασίου Γιάννης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας
 
Δευτέρα, 15.01.2018 / 19:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    «Da Noi Αμμόχωστος / Επιστροφή
          Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Α' Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β' Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος
          4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνου Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.