ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

Ισόπαλο το ντέρμπι στην Β' Κατηγορία (Πρόγραμμα 18ης αγωνιστικής)

Εχει την ευκαιρία να αναρριχηθεί στη βαθμολογία η Αναγέννηση και να πλησιάσει την κορυφή.

Με τον αγώνα της Ένωσης Νέων Παραλιμνίου με τον Οθέλλο άνοιξε χθες βράδυ η αυλαία της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας.

Οι δύο ομάδες εξήλθαν ισοπαλες 1-1 και η μεταξύ τους διαφορά στη βαθμολογία έμεινε η αναλλοίωτη. 

Η ΕΝΠ είναι πρώτη με 39 βαθμούς και ο Οθέλλος δεύτερος με 35 βαθμούς.  

Το πλήρες πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής:

 Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-1 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ


Βαθμολογία

1   ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 18 11 6 1 30 13 39
2   ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 18 10 5 3 28 14 35
3   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 17 10 4 3 30 14 34
4   ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 17 9 3 5 29 20 30
5   ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 17 9 3 5 26 20 30
6   ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 17 7 7 3 28 17 28
7   ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 17 8 3 6 22 16 27
8   ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 17 7 6 4 25 17 27
9   ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 17 6 6 5 26 22 24
10   ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 17 4 5 8 20 34 17
11   Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 17 2 7 8 15 28 13
12   Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 17 3 3 11 15 29 12
13   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 17 1 5 11 11 27 8
14   ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 17 1 1 15 14 48 4

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.