ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

Η προσοχή στο Τσίρειο (Πρόγραμμα)

Το ντέρμπι του Απόλλωνα με την ΑΕΚ ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta. Τις δύο ομάδες χωρίζουν στη βαθμολογία τρεις βαθμοί (52 ο Απόλλωνας, 49 η ΑΕΚ), γεγονός που προσδίδει μεγάλο ενδιαφέρον στην αναμέτρηση.

Ο αγώνας θα αρχίσει στις 17:00 στο Τσίρειο Στάδιο.

Δύσκολο έξοδος για το πρωτοπόρο ΑΠΟΕΛ που παίζει επίσης την Κυριακή στην έδρα της Πάφος F.C.

Σε γενικές γραμμές, τρεις αγωνιστικής πριν την ολοκλήρωση της Α' φάσης του Πρωταθλήματος, όλοι οι αγώνες έχουν μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον και η τελική έκβαση τους αναμένεται αμφίρροπη.  

Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της 24ης αγωνιστικής:

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου
15:00 Πάφος FC - ΑΠΟΕΛ (Cytavision Sports 1)
17:00 Απόλλωνας - ΑΕΚ (Primetel)
17:00 Ολυμπιακός - Ανόρθωση (Cytavision Sports 1)

Εθνικός Άχνας - Δόξα Κατωκοπιάς 4-0
Ομόνοια - Άρης 3-0
Ερμής Αραδίππου - Νέα Σαλαμίνα 2-1

Αυριο
19:00 Αλκή Ορόκλινης - ΑΕΛ (Cytavision Sports 1)

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.