ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΠΟΕΛ 34 80
ΑΠΟΛΛΩΝ 34 79
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34 66
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 34 65
ΑΕΛ 34 58
ΟΜΟΝΟΙΑ 34 44
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 34 45
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 34 43
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 34 42
ΑΛΚΗ 34 39
ΠΑΦΟΣ FC 34 36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 34 23
ΑΡΗΣ 26 16
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 8

Οι διαιτητές του Κυπέλλου

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της Β' φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola  Α'  - Β' Κατηγορίας που θα γίνουν την ερχόμενη Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018.
Πρώτοι αγώνες:
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Γιάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσαγγάρης Μάριος
18:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου vs ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τίγρης Μανώλης
4ος Διαιτητής: Ορθοδόξου Ανδρέας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊλης Πανίκος
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Αριστείδης
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβαρνάβα Μιχάλης
Επαναληπτικός αγώνας
17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ξενοφώντος Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.