ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

Οι διαιτητές του Κυπέλλου

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της Β' φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola  Α'  - Β' Κατηγορίας που θα γίνουν την ερχόμενη Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018.
Πρώτοι αγώνες:
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Γιάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσαγγάρης Μάριος
18:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου vs ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τίγρης Μανώλης
4ος Διαιτητής: Ορθοδόξου Ανδρέας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καϊλης Πανίκος
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας vs Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου
Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Αριστείδης
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβαρνάβα Μιχάλης
Επαναληπτικός αγώνας
17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ξενοφώντος Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.