ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 5 15
ΑΠΟΛΛΩΝ 4 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΑΠΟΕΛ 4 9
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 7
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5 7
ΟΜΟΝΟΙΑ 4 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5 5
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

Το πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής

Ημερομηνίες και ώρες

Ανακοινώθηκαν οι ώρες και οι ημερομηνίες για την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος.

To πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta:

Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου
16:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων

18:00 Ερμής – Άρης

18:00 Ολυμπιακός – ΑΠΟΕΛ

Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου
15:00 Αλκή – Νέα Σαλαμίνα

16:00 ΑΕΛ – Ανόρθωση

17:00 Ομόνοια – Δόξα

18:00 Πάφος F.C. – ΑΕΚ

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.