ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 4 12
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 4 6
ΟΜΟΝΟΙΑ 3 6
ΑΠΟΕΛ 3 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 4 5
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4 4
ΕΝΠ 3 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4 3
ΠΑΦΟΣ FC 3 1
ΑΛΚΗ 4 1

O κατάλογος της ΑΕΚ για τα παιχνίδια των ομίλων (Eκτός ο Λαμπαν)

Όπως καθορίζεται από τους κανονισμούς της UEFA, η ΑΕΚ υπέβαλε στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία τον κατάλογο ποδοσφαιριστών Α’ και Β’ για τους αγώνες των ομίλων του Europa League.

Για τους αγώνες της φάσης των ομίλων ο κατάλογος Α' της ΑΕΚ:

24.Ραφαήλ Αναστασίου

3. Μάριος Αντωνιάδης

21.Assoubre Jean – Luc Gbayara

8. Acoran Barrera Reyes

16. Ignacio Cases Mora

6. David Katala

1. Ανδρέας Χριστοδούλου

23. Florian Taulemesse

15.Facundo Garcia

99. Απόστολος Γιάννου

18. Mikel Gonzalez De Martin Martinez

13. Hector Hevel

19. Θωμάς Ιωάννου

7. Jorge Larena

5. Daniel Mojsov

25. Antonio Ramirez

11. Alberto Tete Sansinena

2. Igor Silva De Almeida

10. Joan Tomas Campasol

12. Ivan Trickovski

4. Joan Guillem Truyols

 

Ο κατάλογος Β’ με τους ποδοσφαιριστές που επίσης δηλώθηκαν στην UEFA:

31. Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου

28. Ιωάννης Παναγίδης

26. Δημήτρης Ράσπας

30. Ιωκείμ Τούμπας

29. Χρίστος Τρύφωνος


ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.