ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13 29
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 13 27
ΑΠΟΕΛ 11 23
ΑΕΛ 12 23
ΑΠΟΛΛΩΝ 10 22
ΠΑΦΟΣ FC 12 19
ΟΜΟΝΟΙΑ 12 19
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 13 16
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 13 13
ΑΛΚΗ 13 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 12
ΑΡΗΣ 13 9
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 13 8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 13 5

Ρωσία - Ν. Ζηλανδία στις 18:00

Το πρόγραμμα και οι 23άδες του Confederations Cup 2017

H πρόβα του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018 ξεκινά το απόγευμα του Σαββάτου, με το Confederations Cup 2017 να αρχίζει στις 18:00, με την διοργανώτρια Ρωσία να αντιμετωπίζει τη Νέα Ζηλανδία.

Η τελευταία παίζει ως κάτοχος πρωταθλήτρια Ωκεανίας, παίζει όμως και η Αυστραλία ως πρωταθλήτρια Ασίας, αφού πλέον τα "καγκουρό" σε αυτή τη ζώνη αγωνίζονται.

Εκτός της Ρωσίας άλλες 2 ευρωπαϊκές συμμετέχουν στο 10ο Confederations Cup, η παγκόσμια πρωταθλήτρια, Γερμανία και πρωταθλήτρια Ευρώπης, Πορτογαλία.

Την Αφρική εκπροσωπεί το Καμερούν, τη Νότιο Αμερική η Χιλή και την ζώνη της Βόρειας-Κεντρικής Αμερικής και Καραϊβικής εκπροσωπεί το Μεξικό.

Δείτε λοιπόν παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα της διοργάνωσης και εν συνεχεία τα ρόστερ των 8 χωρών.

Το πρόγραμμα
 
1ος ΟΜΙΛΟΣ
 
17/6
Ρωσία - Νέα Ζηλανδία (18:00)
18/6
Πορτογαλία - Μεξικό (18:00)
21/6
Ρωσία - Πορτογαλία (18:00)
Μεξικό - Νέα Ζηλανδία
24/6
Μεξικό - Ρωσία (18:00)
Νέα Ζηλανδία - Πορτογαλία (18:00)
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
 
18/6
Καμερούν - Χιλή (21:00)
19/06
Αυστραλία - Γερμανία (18:00)
22/6
Καμερούν - Αυστραλία (18:00)
Γερμανία - Χιλή (21:00)
25/6
Γερμανία - Καμερούν (18:00)
Χιλή - Αυστραλία (18:00)
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
 
28/6
Νικητής 1ου ομίλου - Δεύτερος 2ου ομίλου (21:00)
29/6
Νικητής 2ου ομίλου - Δεύτερος 1ου ομίλου (21:00)
 
***μικρός τελικός στις 2/7 στις 15:00, ο τελικός επίσης στις 2/7 στις 21:00

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.