ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 9 22
ΑΠΟΕΛ 9 20
ΑΠΟΛΛΩΝ 8 19
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7 16
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9 16
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 9 12
ΟΜΟΝΟΙΑ 9 12
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 8 10
ΕΝΠ 9 7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8 6
ΠΑΦΟΣ FC 8 5
ΑΛΚΗ 9 4

Η κλήρωση του προ-προκριματικού γύρου του Tσάμπιονς Λιγκ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της προ-προκριματικής φάσης του Champions League με τις τέσσερις ομάδες να μαθαίνουν το ζευγάρι τους.

Η Σάντα Κολόμα από την Ανδόρα θα τεθεί αντιμέτωπη με την Ντρίτα από το Κόσοβο και η Λα Φιορίτα από το Σαν Μαρίνο με την Λίνκολν Ρεντ Ιμπς από το Γιβραλτάρ.

Αναλυτικά η κλήρωση του προ-προκριματικού του Champions League:

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

1. Σάντα Κολόμα (Ανδόρα)-Ντρίτα (Κόσοβο)

2. Λα Φιορίτα (Σαν Μαρίνο)-Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)

ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 2-Νικητής 1


ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.