ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ ΒΘ
ΑΕΛ 6 16
ΑΠΟΛΛΩΝ 5 15
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 10
ΑΠΟΕΛ 5 10
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 6 10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΟΚΟΠΙΑΣ 5 9
ΟΜΟΝΟΙΑ 5 6
ΑΝΟΡΘΩΣΗ 6 6
ΕΝΠ 5 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6 3
ΠΑΦΟΣ FC 4 1
ΑΛΚΗ 5 1

Ημερομηνίες τελικών

Την Πέμπτη 12 Απριλίου 2018 θα αρχίσουν οι τελικοί του Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας Futsal όπου τον τίτλο θα διεκδικήσουν οι ομάδες του ΑΠΟΕΛ και Ομόνοιας / Αραράτ.

Σημειώνεται ότι όλοι οι αγώνες με τη στήριξη της ΚΟΠ θα είναι τηλεοπτικοί και θα μεταδοθούν απευθείας από τη Cytavision.

 
Τον τίτλο θα κατακτήσει η ομάδα που θα φτάσει πρώτη στις τρεις νίκες και οι αγώνες αρχίζουν από την έδρα του ΑΠΟΕΛ, που τερμάτισε στην κορυφή στην πρώτη φάση του Πρωταθλήματος.
 
Σύμφωνα με τον προγραμματισμό της ΚΟΠ, οι ημερομηνίες για τους τελικούς αγώνες όπου θα αναδείξουν τον πρωταθλητή της χρονιάς, θα διεξαχθούν ως ακολούθως:
 
12 Απριλίου
19:00 ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια / Αραράτ
 
19 Απριλίου
19:00 Ομόνοια / Αραράτ – ΑΠΟΕΛ
 
26 Απριλίου
19:00 ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια / Αραράτ
 
Εάν χρειαστεί τέταρτος αγώνας θα διεξαχθεί στις 3 Μαϊου και αν χρειαστεί και πέμπτος αγώνας στις 10 Μαϊου 2018.

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

* Υποχρεωτικά πεδία

Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της. Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.